• threea
  • twoa
  • onea

ние обезбедуваме

Производи со висок квалитет

за нас

Ченгду Yixinhe Увоз и извоз тргување ко., Ltd е лоцирана во Pujiang, Ченгду, во провинцијата Сечуан, China.We сме биле ангажирани во свежо овошје увоз и извоз на трговските многу years.Our главни производи вклучуваат мандарина портокал, cirtus овошје, киви, мед pomelo, pomelo, грди мандарина портокал, мандарина портокал Ehime итн Ние се посвети за снабдување на "здрава, хранливи и вкусни" свежо овошје за целите на управување со претпријатието.

Прочитај повеќе

за да ја видите

Нашите Избрана Производи

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !