за нас

Ченгду Yixinhe Увоз и извоз тргување ко., Ltd е лоцирана во Pujiang, Ченгду, во провинцијата Сечуан, China.We сме биле ангажирани во свежо овошје увоз и извоз на трговските многу години.

Нашите главни производи се cirtus овошје, киви, Actinidia ssp, мед pomelo, грди мандарина портокал, мандарина портокал Ehime итн Ние се посвети за снабдување на "здрава, хранливи и вкусни" свежо овошје за целите на управување со претпријатието. Нашите овошје е откриен од страна на органот сектори и ги исполнува стандардите на меѓународни земјоделски производи на пазарот.

Во моментов, нашата компанија има комплетна и научни управување со квалитетот систем.Со нашата искреност и сила, со добар квалитет, нашите производи се широко признати и доверени од страна на индустријата.Ние ветуваме да ви даде најмногу прифатлива овошје цени.Ние големо се држиме до принципот на "Квалитетот на прво место, чесност како база" и се посвети потполно да се подигне свеста на претпријатијата и да се промовира развојот на овошје индустрија во Кина.

Добредојдовте пријатели од целиот свет доаѓаат во посета, да даде насоки и да дискутираат за соработка.Ние се гледа напред кон формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во иднина.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

WhatsApp Online Chat !