• threea
  • twoa
  • onea

Ne mundesojme

Produktet High Quality

Rreth nesh

Chengdu Yixinhe Import dhe bashkëpunimin tregtar eksport., Ltd, është e vendosur në Pujiang, Chengdu, provinca Sichuan, China.We kanë qenë të angazhuar në import dhe eksport fruta të freskëta të tregtisë shumë produkte YEARS.OUR kryesore përfshijnë portokalli mandarin, fruta cirtus, kivi fruta, mjaltë pomelo, pomelo, shëmtuar portokalli mandarin, Ehime mandarin portokalli etc.We kushtojnë për të furnizuar "të shëndetshëm, ushqyese dhe e shijshme" fruta të freskëta për qëllime të menaxhimit të ndërmarrjeve.

Lexo më shumë

Te shikosh

Produktet tona me tipare

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !