Rreth nesh

Chengdu Yixinhe Import dhe bashkëpunimin tregtar eksport., Ltd, është e vendosur në Pujiang, Chengdu, provinca Sichuan, China.We kanë qenë të angazhuar në import fruta dhe eksportit të tregtisë shumë vite të freskëta.

Produktet tona kryesore përfshijnë frutat cirtus, fruta kivi, Actinidia ssp, pomelo mjaltë, i shëmtuar portokalli mandarin, Ehime mandarin portokalli etc.We kushtojnë për të furnizuar "të shëndetshëm, ushqyese dhe e shijshme" fruta të freskëta për qëllime të menaxhimit të ndërmarrjeve. fruta jonë ka qenë e zbuluar nga departamentet autoritet dhe i plotëson standardet e tregut ndërkombëtar produkteve bujqësore.

Aktualisht, kompania jonë ka një menaxhim të plotë dhe shkencor të cilësisë System.With sinqeritetin tonë dhe forcën, me cilësi të mirë, produktet tona janë të njohura gjerësisht dhe i besuar nga Industry.We premtimin për të ju jap frytet më të përballueshme prices.We shumicë përmbahemi parimi i "cilësisë së parë, Ndershmëria si bazë" dhe kushtojnë ourself për të rritur ndërgjegjësimin e ndërmarrjeve dhe për të nxitur zhvillimin e industrisë së frutave në Kinë.

Mirë se vini miq nga e gjithë bota vijnë për të vizituar, të dhënë udhëzime dhe diskutoni cooperation.We po shohim përpara për formimin e marrëdhënieve të suksesshme të biznesit me klientë të rinj rreth botës në të ardhmen.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !