Lajme

 • China Pujiang County Citrus Industry "përmirësoi versionin"
  Ora Post: Aug-16-2016

  6 milion akra agrumeve në kodrën cekët në mes të përhapur, çdo vit në shkurt dhe mars, Pujiang County Shou'an qytetit pemishte, një makinë e agrume artë, dërguar nga Chengdu në pjesën tjetër të botës, agrume ka gjithmonë industri Pujiang " kartëvizitë. "Standardizimi i ...Lexo më shumë »

 • Hapja e Picking Sezoni Red Kiwifruit në Pujiang County
  Ora Post: Aug-13-2016

  16 gusht 2016 - Në Pujiang County, zona kryesore e prodhimit të cilësisë së lartë Sichuan kiwifruit, i kiwifruit kuqe ka marrë kryesimin në standardet arritur pjekurinë, që do të thotë fillimin e sezonit formal mbledhje. Sipas Shoqatës së Kiwifruit Pujiang, në mënyrë që në mënyrë efektive pro ...Lexo më shumë »

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !